Fordo.IR | فردو

تبلیغات

آمار سایت

بازدیدکنندگان : 552232
ما 6 مهمان آنلاین داریم
صفحه اصلی
رهبر انقلاب و اعلام سیاست در قبال آمریکا: رابطه تهران - واشنگتن از سر گرفته می شود؟
یکشنبه, 23 فروردین 1394 ساعت 07:37

البته تلاش های دولت اوباما در خصوص از سرگیری رابطه با کوبا، آن هم بعد از 57 سال، نشان می دهد که دمکرات های حاکم بر آمریکا، می خواهند به پرونده های مهم سیاست خارجی شان سروسامان بدهند. این پیش زمینه، می تواند با رفتار مناسب آمریکایی ها در عدم زیاده خواهی در مذاکرات هسته ای و لغو واقعی تحریم ها، تقویت شود و نهایتاً به بهبود روابط به تهران بینجامد.

 

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
احتمال اتحاد احزاب چپ و راست رژیم اسرائیل بر سر موضوع ایران
دوشنبه, 17 فروردین 1394 ساعت 09:45

اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در دفاع از تفاهم هسته‌ای با ایران، پاسخ یک مقام آمریکایی به انتقادات رژیم اسرائیل از ماهیت تفاهم هسته‌ای ایران و گروه ۱+ ۵، احتمال نزدیک شدن احزاب چپ و راست اسرائیلی بر سر موضوع ایران و ادامه فشار جمهوری‌خواهان بر دولت اوباما در موضوع توافق با ایران، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
نتانیاهو: با تفاهم لوزان حتی یک سانتریفیوژ ایران هم نابود نمی شود
دوشنبه, 17 فروردین 1394 ساعت 08:58

نتانیاهو : بر اساس این توافق حتی یک دستگاه سانتریفیوژ ایران هم قرار نیست نابود شود. حتی یک تاسیسات هسته ای ایران هم قرار نیست تعطیل شود، از جمله تاسیسات هسته ای زیر زمینی آنها که غیر قانونی ساخته شده اند. بر اساس این توافق هزاران دستگاه سانتریفیوژ در ایران به کار غنی سازی اورانیوم ادامه خواهند داد. این توافقی بد است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل که یکی از مهم ترین مخالفان توافق هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی است بار دیگر روز یکشنبه در سخنانی تفاهم اخیر هسته ای در لوزان سوییس را به باد انتقاد گرفت و آن را توافقی بد خواند.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
ظریف:‌ امنیت همسایگان را با کسی معامله نمی‌کنیم
یکشنبه, 16 فروردین 1394 ساعت 08:09

وزیر امور خارجه کشورمان عنوان کرد: دنبال چیزی فراتر از حقوقمان نبودیم و امنیت همسایگان را با کسی معامله نمی‌کنیم و هیچگاه مشکلاتمان را به هزینه همسایگان حل نخواهیم کرد.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امشب (شنبه) در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما به مدت 2 ساعت و 10 دقیقه به تشریح آنچه در 9 روز رایزنی هسته‌ای در لوزان گذشت، پرداخت.

 

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
توافق هسته ای؛ اسب زین شده، افسار پاره و حکایت زندگی مردم
یکشنبه, 16 فروردین 1394 ساعت 08:03

می گفت که اخیراً در جلسه ای با حضور برخی دست اندرکاران صنعت حمل و نقل هوایی شرکت داشته است. در آن جلسه، مردی با چهره ای موجه و رسمی حاضر بود و مدام از این که دولت جدید و تیم مذاکرات ارزش ها را زیر پا گذاشته اند و عزت ملی را لگدمال کرده اند، با حرارت تمام انتقاد می کرد. بعد از پایان جلسه، یکی از مدیران حاضر در آن به من گفت: می دانی این مرد که بود؟ پاسخم منفی بود. گفت: او در کار خرید و فروش قطعات هواپیماست. از وقتی که تحریم ها تشدید شده، روی هر قطعه، سه برابر قبل سود می کند.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 86