Fordo.IR | فردو

تبلیغات

آمار سایت

بازدیدکنندگان : 574409
ما 3 مهمان آنلاین داریم
تبلیغات
صفحه اصلی
ظریف: اجازه مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای در دولت سابق ‌داده شد

در آن دوران با افراد مختلف در ایران مصاحبه شد و حتی آن‌ها از مراکز و اماکن مربوطه بازدید کردند، اما هیچ ابهامی پیدا نشد که این موضوع نشان‌دهنده بهانه‌جویی غربی‌ها است.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
مذاکرات هسته ای، در مسیر توافق یا شکست؟!

به نظر می رسد لابی عربی-عبری در واشنگتن ، کار خود را به خوبی پیش می برد. هر چند اوباما بر توافق نهایی با ایران تأکید کرده و گفته است که نامش با توافق هسته ای با ایران گره خورده است، اما واقعیت این است که روند امور، در مسیر مطلوبی نیست و علت آن هم چیزی جز زیاده خواهی های جدید طرف آمریکایی نیست.- باراک اوباما، طرح نظارت نمایندگان کنگره بر توافق هسته ای ایران و 1+5 را امضا کرد. طبق این طرح، کنگره حق دارد هر گونه توافق احتمالی را رد یا تصویب کند.

 

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
مراسم گرامیداشت شهدای روستای فردو برگزار می‌شود

مراسم گرامیداشت شهدای روستای فردو 23 تا 25 اردیبهشت(چهارشنبه تا جمعه) در تهران، قم و فردو برگزار می‌شود.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
رهبر انقلاب و اعلام سیاست در قبال آمریکا: رابطه تهران - واشنگتن از سر گرفته می شود؟
یکشنبه, 23 فروردین 1394 ساعت 07:37

البته تلاش های دولت اوباما در خصوص از سرگیری رابطه با کوبا، آن هم بعد از 57 سال، نشان می دهد که دمکرات های حاکم بر آمریکا، می خواهند به پرونده های مهم سیاست خارجی شان سروسامان بدهند. این پیش زمینه، می تواند با رفتار مناسب آمریکایی ها در عدم زیاده خواهی در مذاکرات هسته ای و لغو واقعی تحریم ها، تقویت شود و نهایتاً به بهبود روابط به تهران بینجامد.

 

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
احتمال اتحاد احزاب چپ و راست رژیم اسرائیل بر سر موضوع ایران
دوشنبه, 17 فروردین 1394 ساعت 09:45

اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در دفاع از تفاهم هسته‌ای با ایران، پاسخ یک مقام آمریکایی به انتقادات رژیم اسرائیل از ماهیت تفاهم هسته‌ای ایران و گروه ۱+ ۵، احتمال نزدیک شدن احزاب چپ و راست اسرائیلی بر سر موضوع ایران و ادامه فشار جمهوری‌خواهان بر دولت اوباما در موضوع توافق با ایران، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 87