Fordo.IR | فردو

آخرین پیامک فردو

مراسم عزاداری دهه دوم محرم
شروع بااقامه نماز جماعت مغرب وعشادرحسینیه شهدای فردو
همراه باپذیرایی
*
هیئت حضرت فاطمه زهرا(س)
fordo.ir

تبلیغات
تبلیغات

آمار سایت

بازدیدکنندگان : 530782
ما 4 مهمان آنلاین داریم
صفحه اصلی
دیدگاه‌های متفاوت درباره سفر وزیر خارجه ترکیه به ایران

اظهار‌نظر معاون وزیر خارجه ایران درباره مذاکرات اخیر هسته‌ای در ژنو، دیدگاه ظریف درباره روند گفت‌و‌گوهای هسته‌ای، برداشت‌های متفاوت از موضوعات مطرح ‌در سفر وزیر خارجه ترکیه به ایران و تمایل اقلیم خودمختار کردستان عراق به توسعه روابط با ایران، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
چرا وضع تحریم‌های جدید علیه ایران از سوی کنگره «غیرقانونی» است?

از زمان اعلام تمدید مذاکرات، بعضی از اعضای کنگره آمریکا مرتب از ضرورت وضع تحریم‌های جدید علیه ایران حرف می‌زنند. آنها - به همراه لابی‌ها و رسانه‌های همسو - چنان پای تحریم‌های جدید را به میان کشیده‌اند که گویی دارند از یک امر "قانونی" صحبت می‌کنند. اما آیا به واقع موضوع آنگونه که آن ها ادعا می کنند ساده است؟

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
مذاکرات هسته‌ای به پایان موفقیت‌آمیز خود بسیار نزدیک شده است

شاید برای اولین بار در تاریخ اخیر باشد که همزمان سه مقام ارشد وزارت امور خارجه در واشنگتن نیستند. اگر تاریخ روابط آمریکا را نگاه کنید، کمتر سراغ دارید که سه مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا، وزیر، قائم مقام و معاون سیاسی وزیر خارجه آمریکا، همزمان در واشنگتن نباشند، چه رسد به اینکه در مذاکره‌ باشند؛ این نشان‌دهنده اهمیت نقش جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین‌المللی و هم اهمیت مذاکرات است.‌

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
دلایل نقش منفعلانه روسیه در مذاکرات هسته‌ای

سرانجام دور تازه‌ مذاکرات هسته‌ای در وین با هدف دستیابی به راهکاری جامع برای رفع چالش‌های پیش آمده بر سر برنامه هسته‌ای ایران، پس از چند دور مذاکرات سخت و نفس‌گیر، برای ‌هفت ماه تا دهم تیرماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
تحلیل روزنامه آمریکایی از دیدگاه افکار عمومی ایران به موضوع هسته‌ای

منوط بودن حل مسائل خاورمیانه به حل و فصل موضوع هسته‌ای ایران، جمع‌بندی مهم‌ترین مسائل مطرح در مذاکرات هسته‌ای، بررسی دیدگاه افکار عمومی در ایران درباره موضوع هسته‌ای و بازتاب حضور وزیر خارجه ایران در مجلس برای توضیح درباره مذاکرات هسته‌ای وین، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 78