Fordo.IR | فردو

تبلیغات

آمار سایت

بازدیدکنندگان : 536506
ما 4 مهمان آنلاین داریم
صفحه اصلی
باز شدن پای نتانیاهو به اختلاف کنگره و کاخ سفید بر سر ایران

بازتاب انتشار نامه رهبر انقلاب خطاب به جوانان کشورهای غربی، دعوت رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از نتانیاهو برای سخنرانی در کنگره و واکنش دولت آمریکا به این موضوع، درخواست دوباره دولت اوباما برای عدم تصویب تحریم های جدید علیه ایران و ارزیابی مثبت آمریکا از نقش روسیه در مذاکرات هسته ای، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

 
اوباما در نطق سالیانه اش درباره ایران چه گفت؟

مردم آمریکا جنگ نمی خواهند و آن را به عنوان آخرین راهکار در نظر دارند و من تصمیم دارم بر مبنای این رویکرد عاقلانه رفتار کنم...تصویب تحریم های تازه در کنگره و در این مقطع زمانی ، مساله دیپلماسی را با شکست مواجه خواهد کرد.

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در نطق سالانه خود در کنگره این کشور بار دیگر اعلام کرد در صورت تصویب طرح جدیدی در کنگره آمریکا برای تحریم ایران، این طرح را وتو خواهد کرد.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
دیدگاه اتحادیه اروپا و روسیه درباره روند مذاکرات هسته‌ای ایران

دیدگاه اتحادیه اروپا درباره دور اخیر مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+ ۵، ارزیابی روسیه از روند گفت‌و‌گوهای هسته‌ای ایران، بازتاب سخنان وزیر نفت ایران درباره موضوع قیمت‌های جهانی نفت و سخنان رئیس سازمان انرژی اتمی درباره زمان‌بندی آغاز به کار واحدهای دوم و سوم نیروگاه بوشهر، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

 
اعلام تاریخ دور بعدي مذاکرات توسط عراقچي

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران پس از پایان نشست معاونان وزرای خارجه ایران و گروه 5+1در ژنو گفت : در اوائل ماه فوریه مجددا مذاکرات 5+1را خواهیم داشت.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 
شرط وزیر خارجه ایران برای دستیابی ایران و ۱+۵ به توافق نهایی

شرط وزیر خارجه ایران برای دستیابی ایران و گروه ۱+ ۵ به توافق هسته‌ای، برنامه وزرای خارجه ایران و آمریکا برای دیدار مجدد در هفته‌های آینده، تحلیل یک روزنامه آمریکایی از احتمال بهبود رابطه ایران و آمریکا و دیدگاه معاون رئیس‌جمهور عراق درباره جنگ اقتصادی علیه ایران، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 80